Har du några frågor?

Om du har frågor om Matkomfort eller om våra produkter och tjänster, kika gärna på vår FAQ eller kontakta vår trevliga kundtjänst.

FAQ

Här hittar du svar på vanliga frågor

Besök vår FAQ

E-post

Har du en fråga till oss eller vill du att vi kontaktar dig?

kundtjanst@matkomfort.se

Ring oss på kundtjänst

08-408 111 17

Öppettider:
Mån kl 08:30-17:00
Tis-Tor kl 08:30-16:00
Fre kl 08:30-15:00
Lunchstängt kl 12:00-13:00

För akuta frågor gällande din söndagsleverans har vi ett journummer mellan kl 10-22 samt mellan 14-22 på måndagar, ring AOOex Kyltransporter på 0765-857 290.

Medarbetare

Henrik Isaksson, delägare
VD, kock och grundare
0707-914 094
henrik@matkomfort.se

Fredrik Åkesson, delägare
Strategiansvarig nya kanaler, sälj- och eventchef
0735-050 966
fredrik@matkomfort.se

Magnus Bern
Produktchef
0736-821 429
magnus.bern@matkomfort.se

Mattias Fungdal
Inköpsansvarig & kock
inkop@matkomfort.se

Benny Gustafsson
Produktionsansvarig & kock
produktion@matkomfort.se


Christian Beijner
Kock

Hans Eveborn
Kock

Martin Öhrbom
Köksbiträde

Emelie Hellman
Ekonomi- och kundtjänstchef
08-408 111 17
ekonomi@matkomfort.se

Stina Isaksson
Kundtjänst
08-408 111 17
kundtjanst@matkomfort.se


Marie-Fe Edwardsson
Kommunikationsansvarig
08-408 111 17
press@matkomfort.se

Dominique Wahlstedt
Föräldraledig sälj- och eventchef, kontakta
fredrik@matkomfort.se

Julia Carls
Säljare
julia.c@matkomfort.se

Isabelle Zucker
Säljare
isabelle.z@matkomfort.se

Prenumerera på våra goda recept och smarta kökstips!